gadżety

PHILIPS WPROWADZA NOWY TABLET

news |

Również Philips dołączył do grona producentów tabletów. Właśnie trafił do sprzedaży lekki, kompaktowy tablet działający pod

Również Philips dołączył do grona producentów tabletów. Właśnie trafił do sprzedaży lekki, kompaktowy tablet działający pod systemem Android 4.1. Ekran o wielkości 7 cali z matrycą IPS LCD zapewnia doskonały, głęboki obraz, który nie zmienia kolorów ani ostrości nawet jeśli patrzymy na niego pod dużym kątem. Dźwięk jest również mocną stroną tego tabletu dzięki zastosowaniu technologii FullSound. Tablet umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki za pomocą Blutooth. To rozwiązanie pozwala cieszyć się muzyką w wysokiej jakości bezprzewodowo za pośrednictwem słuchawek lub zestawu słuchawkowego wyposażonego w Bluetooth.
Sercem urządzenia jest wydajny dwurdzeniowy procesor 1,5GHz zapewniający szybkie, płynne działanie, a wbudowany GPS umożliwia nawigację, ustawianie lokalizacji w portalach społecznościach. Prosty czytelny interfejs pozwala na intuicyjne korzystanie z wyszukiwarki aplikacji. Klikając ikonę Google Play zyskujemy dostęp do bogatej biblioteki gier, narzędzi, e-book'ów oraz aplikacji pozwalających dopasować możliwości tabletu do indywidualnych potrzeb.
Sugerowana cena detaliczna 599 zł

INFO www.philips.pl

asus


asus


asus


asus