gadżety

PHILIPS FIDELIO P9 PRZENOŚNY ZESTAW GŁOŚNIKOWY

news |

Firma Philips wprowadza na rynek przenośny, stereofoniczny zestaw głośnikowy Fidelio P9.

Firma Philips wprowadza na rynek przenośny, stereofoniczny zestaw głośnikowy Fidelio P9.
Wykorzystuje on takie materiały, jak skóra, metal i drewno. Jest dostępny w dwóch wykończeniach (czarnym i białym). Aby chronić głośnik w czasie podróży, P9 wyposażono w wykonaną ze skóry pokrywę, której zamknięcie powoduje automatyczne przerwanie odtwarzania. Skórzaną pokrywę P9 można też wykorzystać do ustawienia głośnika pod odpowiednim kątem, w zależności od tego gdzie odtwarza się muzykę. Urządzenie jest wyposażone w czujnik, który po dotknięciu automatycznie wyświetla poziom naładowania baterii.
W każdym kanale pracuje głośnik wysokotonowy z miękką kopułką o rozmiarze 3/4 cala oraz dwa szerokopasmowe, 2-calowe głośniki z technologią wOOx. Pracę głośników w zakresie niskich tonów wspomaga membrana bierna. Wzmacniacz ma moc 20W.
Fidelio P9 obsługuje muzykę przesyłaną bezprzewodowo poprzez Bluetooth. Może współpracować ze smartfonami, tabletami czy komputerami PC/Mac. Do dyspozycji jest też standardowe wejście audio 3,5mm. Port USB umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych. Wbudowana ładowalna bateria litowo-jonowa umożliwia odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu. Na zasilaniu bateryjnym P9 może pracować ok. 8 godzin. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowy. Cena: 1.349zł.

INFO www.philips.pl