kino domowe

FERGUSON ARIVA 152 I 252 DEKODERY COMBO

news |

W Polsce trwają testy technologii DVB-T2. Jest to nowa klasa standardów cyfrowej telewizji naziemnej, oferująca

W Polsce trwają testy technologii DVB-T2. Jest to nowa klasa standardów cyfrowej telewizji naziemnej, oferująca znacznie lepsze wykorzystanie widma. Firma Ferguson jako pierwsza w Europie wprowadza na rynek urządzenia kompatybilne z nową technologią - dekodery Ariva 152 i 252 Combo.
Ariva 152 Combo to uniwersalny odbiornik oferujący dostęp zarówno do satelitarnej, jak i naziemnej telewizji cyfrowej. Urządzenie, które wyposażono w dwie głowice, pozwala na jednoczesne oglądanie jednego i nagrywanie treści drugiego z oglądanych kanałów. Praktyczna funkcja multiroom pozwala na jednoczesne oglądanie różnych kanałów w dwóch pomieszczeniach. Dekoder zapewnia również dostęp do popularnych serwisów internetowych i charakteryzuje się niskim zużyciem energii.
Ariva 252 Combo to multimedialna pigułka z dostępem do naziemnej i satelitarnej telewizji cyfrowej. Dzięki wejściu USB daje możliwość odtwarzania i rejestrowania treści na dysku zewnętrznym. Czytnik kart i gniazdo na moduł CAM otwierają dostęp do dowolnej płatnej telewizji nadawanej w wysokiej rozdzielczości. Dekoder ten oferuje ponadto obsługę adapterów Wi-Fi oraz możliwość korzystania z popularnych serwisów internetowych. Wśród wielu zalet modelu 252 wymienić należy również: wydajny procesor, zaawansowaną obsługę napisów, kodowanie Xvid (DivX), bardzo praktyczne funkcje: timeshift i multiroom oraz niskie zużycie prądu.

INFO www.ferguson-digital.eu