gadżety

SŁUCHAWKI DENON AH-D340 I AH-D321

news |

Denon ogłosił dostępność dwóch nowych modeli słuchawek nausznych przeznaczonych dla różniących się stylem życia

Denon ogłosił dostępność dwóch nowych modeli słuchawek nausznych przeznaczonych dla różniących się stylem życia grup użytkowników.
AH-D340 należą do serii Music Maniac. Posiadają wiele funkcji, które można znaleźć w droższych modelach, jak chociażby konstrukcję dwuosiowo mocowanych obudów nauszników z 360-stopniowym przegubem dla dokładnego i indywidualnego dopasowania czy opatentowane przez Denona wyściółki z pianki pamięciowej o pentagonalnym kształcie. Obudowy nauszników AH-D340 zbudowano z formowanych kształtek wzmocnionych włóknem szklanym, 40mm przetworników z magnesami neodymowymi, długiego, niezwijającego się kabla z pilotem (do kontroli urządzeń Apple iPod, iPhone i iPad) oraz mikrofonu do rozmów telefonicznych. W zestawie znajduje się również pokrowiec z karabińczykiem.
Model AH-D321 z serii Urban Raver oferuje nowoczesne wzornictwo o wysokim stopniu
zaawansowania technicznego z charakterystycznym pokrętłem sterującym. Mocne basy są
efektem zastosowania 40mm przetworników z magnesami neodymowymi. Dodatkowo wykorzystano również dwuosiowo mocowane obudowy nauszników z 360-stopniowym przegubem i regulowany indywidualnie pałąk nagłowny. AH-D321 jest dostarczany z poręcznym pokrowcem zaopatrzonym w karabińczyk, kablem audio i pokrytym złotem wtykiem jack 1/4".

INFO www.denon.pl


Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!