gadżety

JBL ONBEAT AWAKE "MUZYCZNY BUDZIK"

news |

OnBeat aWake JBL-a to nic innego jak stacja dokująca dla iPada oraz innych urządzeń z systemem iOS - iPhone'a i iPoda (touch, nano i classic)

OnBeat aWake JBL-a to nic innego jak stacja dokująca dla iPada oraz innych urządzeń z systemem iOS - iPhone'a i iPoda (touch, nano i classic) - wyposażona w parę doskonałych, szerokopasmowych głośników o mocy 6,5W każdy. Aplikacja JBL AmpUp, którą można sobie ściągnąć bezpłatnie, poza wyborem muzyki, przy której najmilej będzie się nam budzić i dostępem do prognoz pogody, daje też swobodę korzystania z kalendarza. Funkcję wyświetlacza wszelkich informacji pełni ekran zadokowanego urządzenia.
OnBeat AWake obsługuje Bluetooth, a przy tym został wyposażony w technologię HARMAN TrueStream, dzięki której połączenie bezprzewodowe zyskuje niewiarygodną jakość. Dzięki temu ten poręczny, niewielki sprzęt doskonale nadaje się do odtwarzania muzyki oraz ścieżek dźwiękowych filmów i gier, przesyłanych bezprzewodowo z każdego urządzenia, które na to pozwala. Korzystanie z innych przenośnych odtwarzaczy również jest możliwe - za pośrednictwem gniazda wejściowego. Cena OnBeat aWake: 669zł.

INFO www.jbl.pl

JBL ONBEAT AWAKE


JBL