Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej o polityce cookies

s-e-r-v-e-r-a-d-s
O nas

Profil magazynu Hi-Fi Choice & Home Cinema

Miesięcznik wydawany na licencji brytyjskiej firmy AVTech media ltd. Artykuły w wydaniu polskim pochodzą m.in. z dwóch tytułów brytyjskich: HI-FI Choice i Home Cinema Choice.

Teksty adaptowane są na potrzeby naszego rynku, a dzięki dobrej współpracy z rodzimymi dystrybutorami sprzętu, uwzględniają nasze realia. Na potrzeby naszego wydawnictwa stworzyliśmy także redakcję składająca się z doświadczonych dziennikarzy zajmujących się od wielu lat tematyką hi-fi i kina domowego.

  • Polska premiera: styczeń 2006
  • Liczba stron (średnio): 112
  • Częstotliwość: miesięcznik
  • Zasięg: cały kraj.
  • Kolportaż: Ruch SA, Kolporter SA, Empik, Garmond i prenumerata
  • Tematyka: magazyn poświęcony w całości rynkowi sprzętu audio (hi-fi, hi-end) i kina domowego.
  • Czytelnictwo: ludzie majętni, otwarci na wszelkie zamiany na rynku hi-fi i kina domowego, pasjonaci perfekcyjnego dźwięku i obrazu, osoby wydające regularnie duże kwoty na swoje hobby.

Poniżej zamieszczono profil tytułów brytyjskich na bazie których tworzona jest polska edycja

HI-FI Choice to ukazujący się nieprzerwanie od ponad 30 lat miesięcznik tworzony przez pasjonatów, a jednocześnie najwybitniejszych specjalistów w branży. Pismo adresowane jest do ludzi wymagających dla których najważniejsza jest wysoka jakość a high-end jest stylem życia. Dlatego produkty recenzowane na naszych łamach poddawane są najbardziej rygorystycznym i obiektywnym testom przeprowadzanym w słynącym ze swojej rzetelności laboratorium.

Znaki jakości przyznawane przez nas są cenionymi na świecie wyróżnieniami, które chętnie umieszczane są w reklamach i na opakowaniach sprzętu.

Home Cinema Choice to od ponad 10 lat niekwestionowany lider sprzedaży wśród czasopism tej branży w Wielkiej Brytanii. Pismo opiniotwórcze zajmujące się szeroko pojętą tematyka kina domowego. Recenzowane tu są zarówno telewizory plazmowe/LCD, projektory, odtwarzacze DVD, amplitunery, kolumny itp. Pismo zyskało zasłużona renomę na świecie, przyznaje też własne znaki jakości.

Prestiżowe wyróżnienia redakcyjne

Najlepszy zakup Rekomendacja Wybór redakcji Zwycięzca testu Najlepszy zakup Rekomendacja Produkt referencyjny